1991 yılında maliye anlaşmalı matbaa ve ofset baskı alanında faaliyet göstermek amacıyla kurulan SERİN MATBAACILIK & OFSET Kuruluşundan bu yana gerek teknolojik yatırımları, gerek kalitesi ve hizmet anlayışıyla sektöründe adından sıkça söz edilen bir firma haline gelmiştir.

Geniş makine parkuru ve deneyimli kadrosuyla firmaların tüm taleplerini yerine getirebilecek donanıma sahip olan SERİN MATBAACILIK & OFSET bugün baskı, grafik ve diğer matbaacılık hizmetleriyle her büyüklükteki firmaya hitap edebilmektedir...

Ayrıca 2000 yılında Ryobi çift renkli sürekli form baskı makineleri alarak, bilgisayar faturaları ve her türlü sürekli form evrakların basımına başlamış ve bu alanda da ne kadar iddialı olduğumuzu göstermiştir. Koşulsuz müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinen Serin Matbaacılık & Ofset, tasarımını ve baskısını yaptığı her ürünün altına imzasını hiç çekinmeden atabilmekte, kendi standartları ve hizmet anlayışıyla sektöründeki konumunu hızla güçlendirmektedir.

Bu sebepten ötürü kurumsal yada şahsi alanda baskı ve tasarım ihtiyaçlarınız için Serin Matbaacılık teknolojik altyapısı, eğitimli personeli ve kaliteden taviz vermeyen hizmet anlayışından faydalanmanızı tavsiye ederiz.

Serin Matbaa olarak taleplerinizi en uygun seçeneklerle karşılamak, düzenleyeceğimiz kampanya ve müşteriye yönelik diğer uygulamalarımızla size en iyi hizmeti verebilmek için lütfen bizimle irtibata geçin.

Saygılarımızla

Mustafa Kemal Atatürk