Grafik Tasarım

Grafik tasarım bir mesajı iletmek, bir görseli geliştirmek veya bir düşünceyi görselleştirmek için metnin ve görsellerin algılanabilir ve görülebilir bir düzlemde, iki boyutlu veya üç boyutlu olarak organize edilmesini içeren yaratıcı bir süreçtir. Baskı, ekran, hareketli film, animasyon, iç mimari, ambalaj tasarımı gibi birçok ortamda dijital veya dijital olmayacak bir şekilde uygulanabilir. Grafik tasarımında ve grafik sanatlarda, görsel sanatların temel ilkeleri olan hizalama, denge, karşıtlık, vurgulama, hareket, görüntü, oran, yakınlık,tekrarlama, ritim, ve birlik geçerlidir.

Grafik Tasarım - Renk Ayrımı - Konica Minolta Dijital Baskı

Çağdaş, Sıradışı, Etkili Tasarımlar!

Baskı öncesi hazırlık, işin sonuçlanmasında çok önemli bir yere sahiptir. Bir işin bütün olarak değerlendirilmesinde varılacak sonucun esas noktasıdır. Firmamız her alanda olduğu gibi bu alanda da profesyonelliğin gereğini esas almıştır.

Grafik & Tasarım atölyemiz her isteğe ve beklentiye cevap verebilecek teknik donanım ve profesyonel ekibe sahiptir.

Çağdaş ve aktif grafik tasarım anlayışının gereği olarak, tasarım sürecinde müşterilerimizin fikirlerine değer veriyoruz. Daha sonra çözümlerimizi, bizim tecrübe ve yeteneklerimiz ışığında, aynı zamanda müşteri beklentileri doğrultusunda şekillendiriyoruz.

Grafik bünyesinde bulunan film çıkış ünitemizde; baskı için hazırlanan tasarımların renk ayrımı ve son kontrolü yapılmaktadır. Grafik atölyesinde ek ünite olarak kurduğumuz dijital baskı ünitemiz ile düşük tirajlı olan broşür, el ilanı, davetiye, antetli kağıt ve kartvizit gibi renkli dökümanlarınıza kısa bir zaman diliminde etkili çözümler sunuyoruz.