Cepli dosya, firmaların müşterilerine teklif vermek veya tanıtımını yapmak amacıyla kullandıkları reklam ürünüdür. İçinde özel kesimiyle kartvizit koyma yeri mevcuttur. Genellikle cepli dosyaların tek yüzüne baskı yapılır. Baskı yapılan yüzüne isteğe göre mat yada parlak selefon uygulaması yapılır. İstenildiği zaman çift yön baskı, özel kesimli olarak da baskısı yapılmaktadır. Cepli dosyalarda bir diğer isteğe göre uygulanan özelliklerde kısmi lak, kabartma lak, gofre, varak yaldızdır.

Standart ebadı 22x33cm olarak belirlenir. İstenilen farklı ebatlarda da baskı yapılabilir. Kağıt olarak genellikle kuşe veya Amerikan Bristol kullanılır. Tasarım olarak üzerinde bulunması gereken özellikler genellikle logo ve iletişim bilgileridir. İsteğe göre ürün resimleri de konulabilir.

SERİN Matbaa olarak, matbaa ürünlerinin planlanma ve tasarlanmasından, baskı işlemlerinin yapılmasına kadar müşterilerimizi de hazırlıklarımıza dahil ederek, müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Siparişlerinizin kusursuz bir şekilde basıma sunulmasını sağlama amacıyla, müşterilerimiz ile birlikte değerlendiriyor ve tasarlıyoruz.

Sipariş Verilirken İstenilen Bilgiler

  • Kullanılacak Ebat
  • Adet
  • Kağıt cinsi (Amerikan Bristol, Kuşe)
  • Selefon (mat/parlak)
  • Ekstra özellik (özel kesim, kısmi lak, kabartma lak, gofre, varak yaldız)