Kaliteli Baskıyla Hayat Bulan Renkler!

Müşteri memnuniyetini hedef alan firmamız, kaliteyi ön plana çıkaracak, iyi malzeme, teknik donanım ve profesyonel işgücüne sahiptir.

Baskı sırasında ürünün takip ve kontrolüyle ilgilenir, teknik anlamda kaliteli ürün baskısı yapılmasını sağlarız.

Baskıdan, ürün teslimatına kadar, konusunda uzman personelimiz ile işlerimizin kalite standartları içerisinde olması için uğraş veririz. Bu nedenledir ki yaptığımız her çalışma bir sonrası için referans olmuştur.

Baskı tesislerimizde yer alan sürekli form baskı ünitemizde bulunan makinalarımızla ister trigromi ister tire renkli olan işleriniz, milimetrik hassasiyetteki ön hazırlık safhasıyla, bilgisayarlı fatura, sevk irsaliyesi, tahsilat makbuzu, senet ve işletmelerde kullanılan bilgisayarlı evraklar, paketten pakete baskı yapılarak hizmete sunulmaktadır.

Sürekli form baskı ünitemizde yer alan otomatik harman, trigromi baskı ve iki renkli baskı yapan makinalarımızla talep edilen sürekli form evraklarında net ve sorunsuz çözümler sunmaktayız.

Bizimle çalışanlar, yıllardır zamanında ve kaliteli iş teslim almanın, biz de sorunsuz hizmet vermenin ve müşteri memnuniyetinin gururunu yaşadık. Kendini ispat etmiş bir firma olmanın rahatlığıyla hizmet vermeye devam ediyoruz.

25 yıldır sektörde hizmet vermenin gurur ve güveniyle matbaa işlerinize ve dostluğunuza talibiz.